Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Za nami rekordowy miesiąc wygranych w Mini Lotto!

dwoje młodych osób cieszy się z otrzymanej wiadomości

Miniony miesiąc okazał się niezwykle szczęśliwy dla fanów Mini Lotka. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że żadna inna z dostępnych w Polsce loterii nie wiąże się z tyloma wygranymi co właśnie Mini Lotek. Zresztą, sprawdźcie sami, czytając resztę dzisiejszego artykułu.

Komu dopisało szczęście?

Jeszcze kilka tygodni temu wspominaliśmy, że wrzesień 2016 nie należał do najszczęśliwszych. Padły wówczas jedynie 22 „piątki”. Jak się jednak okazuje dobra passa wróciła wreszcie do wielbicieli Mini Lotto, bowiem statystyki październikowe są już bardzo imponujące. Aż 37 osób dołączyło wówczas do grona zwycięzców!

Czy listopad również będzie obfitował w dobre wiadomości? Póki co wszystko na to wskazuje, bowiem niemal każdego dnia pada minimum jedna wygrana. 9 listopada nagrodą I stopnia podzielili się gracze z Legnicy i z Gorzkowic. 7 listopada szczęście dopisało mieszkańcowi Gdyni, natomiast data 5 listopada „należała” do kogoś z miejscowości Gadka. A to tylko mały wycinek tego wysypu nagród, jaki ma teraz miejsce. Jeśli zatem braliście ostatnio udział w grze, warto regularnie sprawdzać wyniki Mini Lotka.

Ty też wygraj w Mini Lotto!

Wystarczy przejrzeć archiwum naszych artykułów, aby znaleźć mnóstwo porad dotyczących tematu „jak wygrać w Mini Lotto”. Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy tytuł stanie się dla wielu graczy inspiracją i da im do myślenia, bowiem – jak pokazują badania – mało kto z nas w ogóle wierzy w to, że potencjalna wygrana może dotyczyć właśnie nas. Z całą jednak pewnością ten sam sposób myślenia charakteryzował te 37 osób, które tylko w październiku 2016 dołączyły do grona zwycięzców.

Dlatego spośród wszystkich technik na wygraną w Mini Lotto, jakie znajdziecie w sieci, warto wziąć sobie do serca przede wszystkim tę, że aby wzbogacić się o 250 albo 300 tysięcy złotych, trzeba najpierw dać sobie szansę i w ogóle zagrać, wierząc, że do Was również szczęście może się uśmiechnąć.

Prawdopodobieństwo wygrania w Mini Lotto jest takie samo dla wszystkich i wynosi dokładnie 1 do 850 668. Nie ma także znaczenia, czy wytypujecie liczby samodzielnie czy pozwolicie wybrać je maszynie, decydując się na opcję „chybił-trafił”, gdyż każda możliwa kombinacja pięciu liczb może wypaść z tym samym prawdopodobieństwem. Nie warto czekać na styczeń i nowy rok, kiedy będziecie wymyślać kolejne postanowienia. Rok 2016 jeszcze trwa i tylko od Was zależy, czy będziecie go już zawsze wspominać z uśmiechem na ustach.

Najbliższą szansę na trafienie wygranej w Mini Lotto masz już dzisiaj! Zdobądź dodatkową gotówkę na tegoroczne Święta i zaplanuj już kolejne wakacje! Po co czekać? 

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-11-11 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem