Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Szczęśliwe numery Mini Lotto

szczęśliwe liczby

Chyba każdy gracz Mini Lotto, a także wielbiciel innych loterii liczbowych, chciałby znać odpowiedź na pytanie: „Jakie liczby typować, żeby wygrać?”. Czy lepiej decydować się na wciąż tą samą kombinację, jaką zakreślamy od lat, czy może wybrać opcję „chybił-trafił”? Jak pokazują statystyki, nie ma znaczenia które numery wytypujemy, bo wszystkie mogą wypaść podczas losowania z tym samym prawdopodobieństwem. Nieco więcej na temat szczęśliwych numerów Mini Lotto przeczytacie poniżej. Gorąco zachęcamy.

Statystyki Mini Lotto

Dla tych, którzy nigdy jeszcze nie brali udziału w tej loterii, przypominamy, iż aby wziąć udział w grze należy wytypować 5 z 42 numerów. Osoba, która trafi wszystkie wylosowane liczby otrzymuje wygraną pierwszego stopnia. Warto zaznaczyć, iż Mini lotto jest obecnie najtańszą grą liczbową spośród wszystkich loterii dostępnych w Polsce. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, zaś najwyższa możliwa wygrana to aż 350 tysięcy złotych.

Każdy gracz ma swój własny sposób na typowanie szczęśliwych numerów Mini Lotto. Jedni wybierają numery na podstawie ważnych dla siebie dat lub opierają się na statystykach z ostatnich losowań tej gry, podczas gdy pozostali po prostu wybierają metodę na chybił trafił. Jeśli jednak ciągle nie możesz się zdecydować, który system typowania numerów jest dla Ciebie najlepszy poniżej przedstawiamy ciekawe statystyki numerów, na podstawie wyników Mini Lotto z ostatnich losowań.

Mini Lotto – jakie liczby typować?

W przypadku gier liczbowych niektórzy lubią posługiwać się tak zwaną teorią „gorących numerów”. Polega ona na tym, że sprawdza się jakie numery najczęściej padały w ostatnich kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu losowaniach, a następnie typuje się podobnie. Zakładamy wówczas, że skoro liczby te padają z większą częstotliwością niż pozostałe – zatem warto je zakreślić również przy najbliższej okazji.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najszczęśliwszych liczb w przypadku Mini Lotka. Oto one:

Pięć najczęściej losowanych numerów to: 28, 29, 30, 31 i 27. Natomiast do najrzadziej losowanych liczb zaliczają się kule z numerami: 1, 15, 14, 13 oraz 16.

Spróbuj swojego szczęścia już teraz i zagraj w MINI lotto przez Internet. Kto wie, być może to Ty zostaniesz kolejnym zwycięzcą!

 

Ostatnia aktualizacja z dnia 17.08.2016 r.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-08-17 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem