Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Szczęście zapisane w liczbach – Horoskop dla fanów Mini lotto

przyjaciółki pozują do zdjęcia podczas noworocznej imprezy

Od setek lat astrologowie i wróżbici dopatrywali się znaczeń poszczególnych liczb. Ponoć nie bez znaczenia jest numer domu, czy mieszkania, w którym przebywamy, a nawet liczba liter w nazwie naszej firmy! Mamy początek roku – czas, kiedy każdy zastanawia się co zrobić z nową, białą kartą dwunastu kolejnych miesięcy. Jak ją zapisać? Co wdrożyć? Co zakończyć? Specjalnie dla czytelników naszej strony, przygotowaliśmy małą niespodziankę. Poniżej znajdziecie numerologiczny horoskop na Nowy 2017 Rok wraz z instrukcją dotyczącą obliczeń. Mamy nadzieję, że będziecie się przy tym dobrze bawić.

Rok 2017 – rok zaczynania od nowa

Jeżeli zsumujemy wszystkie cyfry roku 2017, otrzymamy liczbę 10, którą po kolejnym zsumowaniu (1+0) zawęzimy do „1”. W numerologii jedynka oznacza „nowe”, świeże, nowy początek. Nie można sobie zatem wyobrazić lepszego czasu na przykład na wygraną w Mini Lotto! Jeśli do tej pory nie udało Wam się trafić „piątki”, może rok 2017 przyniesie powiew świeżości i pomoże Wam w trafieniu nagrody?

Numerologia – o co w tym chodzi?

W numerologii bierze się pod uwagę cyfry od 1 do 9. Wiemy już, że wibracja „jedynki” wiąże się – mówiąc w wielkim uproszczeniu – z rozpoczynaniem czegoś nowego. Analogicznie „dziewiątka” będzie etapem kończenia, refleksji i podsumowań. Każdy z nas co roku podlega takim cyklicznym zmianom i każdy rok jest korzystny w jakiejś sferze (np. zdrowie, relacje, biznes, finanse, itp.), a mniej przychylny w innej.

Oprócz tego, że każdy rok kalendarzowy rządzi się swoją wibracją numerologiczną (2016 był „9-tką”, a 2017 jest „1-ką”), każdy z nas ma swoją Liczbę Drogi Życia.

Jak obliczyć Liczbę Drogi Życia? Musimy tylko zsumować liczby ze swojej daty urodzenia i zredukować je do jednej cyfry 1-9. Dla przykładu osoba urodzona 22 lipca 1983 roku ma Liczbę Drogi Życia „5”. A oto obliczenia:

2+2+7 (lipiec)+1+9+8+3= 32;

3+2 = 5

Jeżeli osoba ta zechce sprawdzić, co ją czeka w Nowym 2017 Roku, musi do swojej Liczby Drogi Życia (czyli 5) dodać numerologię danego roku (dla 2017 będzie to 1). A zatem 5+1 = 6. Ten ktoś wchodzi w 2017 roku w wibrację „szóstki”. Co to oznacza? Opis znajduje się poniżej.

Horoskop dla wielbicieli Mini Lotka

Dla „dziewiątek” – Wibracja 1

Jeśli jesteś „dziewiątką” (suma liczb w dacie urodzenia), to po dodaniu „1” (wibracja roku 2017) otrzymasz 10. Natomiast redukując tą liczbę dalej, 1+0, otrzymasz „1”.

Niezależnie od tego, co ci się nie podoba w twoim życiu, co uwiera, albo nie pasuje – teraz możesz zmienić dosłownie wszystko. Jest to czas zaczynania od początku. Zupełnie jak nowy rozdział w życiu. Nowa praca? Nowy związek? Nowe miejsce zamieszkania? Nowa  fryzura? Proszę bardzo! Świat stoi otworem.

Dla „jedynek” – Wibracja 2

Po burzliwym i rewolucyjnym roku z wibracją „1”, pora na zwolnienie nieco tempa. Skup się na kontynuacji wszystkiego, co rozpocząłeś w roku ubiegłym. Trochę jakbyś podlewał roślinę, która wykiełkowała w 2016 roku. Szczególnie zadbaj o relacje.

Dla „dwójek” – Wibracja 3

„Trójka” oznacza radość, zabawę i pozytywne fluidy. Nie ma wątpliwości, że będzie to dobry czas. Zwłaszcza w sferze kontaktów międzyludzkich i zawiązywania relacji. Wyjdź do ludzi, bądź odważny i … baw się dobrze!

Dla „trójek” – Wibracja 4

Cóż, po szalonym roku z wibracją „3”, pora nieco zacisnąć pasa i zabrać się do pracy. Działaj teraz według planu, sumiennie, z narzuconą sobie dyscypliną. Teraz jest na to czas.

Dla „czwórek” – Wibracja 5

Innowacje, podróże i nowe znajomości – to wszystko czeka cię w 2017 roku, jeśli się na to otworzysz. Przygotuj się na ciekawy rok z domieszką szaleństwa i przygody. Będzie cię stać na robienie rzeczy,  które wcześniej nie przyszłyby ci do głowy!

Dla „piątek” – Wibracja 6

Drogie „Piąteczki”, to będzie czas poświęcony rodzinie i budowaniu ogniska domowego. Wszelkie biznesy i szalone przygody odłóżcie na chwilę na bok. Skoncentrowanie się na najbliższych w tym roku opłaci się z nawiązką.

Dla „szóstek” – Wibracja 7

Siódemka jest wibracją związaną z duchowością, refleksyjnością, harmonią i spokojem. Sprzyja samorozwojowi i samodoskonaleniu. Jeśli drzemie w tobie dusza artysty, teraz jest moment by ją rozbudzić.

Dla „siódemek” – Wibracja 8

„Ósemka” to wibracja pieniądza, fortuny, inwestycji. Idealny moment na to, by zagrać w Mini Lotto i wygrać wielkie pieniądze. Ponadto, jeśli od dawna chcesz poprosić szefa o podwyżkę lub awans – nie wahaj się ani chwili dłużej.

Dla „ósemek” – Wibracja 9

Czas kończenia etapu, na który składały się ostatnie lata. Co chcesz pozostawić za sobą? Które sprawy warto zamknąć raz na zawsze? Co należy przemyśleć? Zrób teraz generalne porządki, bo w 2018 roku wkroczysz w wibrację „jedynki” i zacznie się dla ciebie nowa przygoda.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-01-06 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem