Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Najświeższe wiadomości o MINI lotto

Najświeższe wiadomości o MINI lotto

Gra liczbowa MINI lotto jest wyjątkowa pod wieloma względami. Dzięki wysokim szansom na trafienie wygranej, dużej liczbie losowań oraz zaskakująco niskiej cenie loteria ta z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności wśród fanów lotto. Poznaj najświeższe wiadomości o MINI lotto i wyniki ostatniego losowania!

Wyniki MINI lotto z 22 czerwca

Ostatnie losowanie MINI lotto odbyło się w poniedziałek, 22 czerwca. Tym razem jednak żadnemu z graczy nie udało się trafić wszystkich wylosowanych liczb – 4, 5, 14, 35 oraz 42. Mimo to, losowanie to na pewno można uznać za szczęśliwe, gdyż aż 7 154 graczy wygrało nagrody niższych kategorii. Warto zaznaczyć, że zgodnie z zasadami loterii MINI lotto, w przypadku gdy nikt nie trafi „piątki”, główna pula nagród jest rozdzielana pośród zwycięzców II i III stopnia. Gracze, którzy popranie wytypują 4 z 5 numerów otrzymają do podziału 40% głównej puli nagród, zaś osoby, które trafiły „trójki” podzielą się pozostałą kwotą. W ten sposób za niższe trafienia w MINI lotto można znacznie więcej wygrać niż w najpopularniejszym polskim lotto.

MINI lotto w liczbach

W czerwcu odbyło się już 19 losowań MINI lotto, które wyłoniły łącznie aż 16 głównych zwycięzców. Ogromna liczba zwycięzców potwierdza więc fakt, że MINI lotto oferuje graczom naprawdę wysokie szanse na trafienie wygranej. Dla przykładu, jedynie w 2015 roku w loterii tej wygrało aż 168 osób, podczas gdy w lotto jedynie 19.

Zastanawiasz się, w których miastach Polski pada najwięcej wygranych w MINI lotto? Sprawdziliśmy to za Ciebie. Okazuje się, że najwięcej szczęścia w tej grze mają Warszawiacy, gdyż to właśnie w stolicy padło najwięcej, bo 105 „piątek”. Na drugim miejscu podium znalazł się Poznań – 45 zwycięzców. Następnie na naszej liście top 5 miast MINI lotto znalazły się także: Kraków (41 zwycięzców), Wrocław (40 zwycięzców) oraz na piątym miejscu ex aequo Łódź i Szczecin (po 24 zwycięzców).

Najbliższe losowanie MINI lotto odbędzie się jeszcze dziś o godzinie 21:40. Kto wie, być może tym razem to Ty zostaniesz kolejnym zwycięzcą tej gry!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-06-23 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem