Następne losowanie

23 styczeń 2018

 • Hours
 • Minutes
 • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

 • 8
 • 10
 • 28
 • 31
 • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Zasady Mini Lotto, czyli jak trafić piątkę

Prawdopodobieństwo wygranej w Mini Lotto

Mini Lotto to wyjątkowa gra liczbowa, która oferuje najwyższe szanse na wygraną oraz najniższe ceny zakładów. Jeśli więc jeszcze nigdy nie brałeś udziału w tej grze warto jest się jej lepiej przyjrzeć. Sprawdźmy, co warto wiedzieć o tej wspaniałej mini loterii!

Mini Lotto czyli dawny Express Lotek istnieje od 1976 roku. Od tego czasu przeprowadzono już 3 613 losowań, które wyłoniły łącznie aż 1 686 zwycięzców nagrody głównej. Dotychczasowy rekord należy do gracza z Nakła nad Notecią, który 31 grudnia 2015 roku wygrał aż 366 518 złotych. Na czym polega fenomen tej loterii? Przede wszystkim jest ona bardzo prosta, jednak jeśli nigdy jeszcze nie wypełniałeś kuponu Mini Lotto, warto jest zapoznać się z najważniejszymi zasadami gry.

Zasady gry w Mini Lotto

Aby zagrać w Mini Lotto wystarczy wytypować 5 numerów z puli 42 liczb. Cena pojedynczego zakładu wynosi jedynie 1,25 zł. Kupon do gry składa się z 12 pul do gry, dzięki czemu jednorazowo możesz skreślić nawet dwanaście różnych kombinacji liczb. Jeśli nie możesz się zdecydować jakie numery wybrać, wystarczy zaznaczyć pole chybił-trafił, a generator liczb losowych zrobi to za Ciebie. Osoby, które chcą zagrać przez internet mogę także zdecydować, w których losowaniach w tygodniu chcą wziąć udział oraz wybrać Subskrypcję. Jeśli więc lubisz grać na te same numery, ta dodatkowa opcja gry spowoduje, że Twoje zakłady będą brały udział w grze nawet do 52 tygodni z rzędu. Wystarczy wybrać okres gry, który Cię interesuje i gotowe.

Osoby, które pragną zwiększyć swoje szanse na wygraną mogą także skorzystać ze specjalnych zakładów systemowych. Aby zagrać w Mini Lotto systemem, wystarczy skreślić od 6 do 12 liczb na pojedynczym zakładzie. Im więcej wytypowanych liczb, tym większe szanse na zwycięstwo oraz tym wyższe wygrane. Należy jednak pamiętać, że cena zakładów systemowych jest wyższa, zaś jej wartość zależy od liczby skreślonych numerów.

Losowania Mini Lotto i wysokość wygranych

Losowania gry liczbowej Mini Lotto odbywają się codziennie w studio LOTTO w Warszawie, o godzinie 21:40. Zarówno najnowsze jak i archiwalne wyniki tej loterii znajdziesz tutaj. Aby sprawdzić czy wygrałeś wystarczy porównać skreślone numery z wynikami danego losowania. Osoba, która trafi wszystkie 5 wylosowanych liczb otrzyma nagrodę główną. Ponadto Mini lotto oferuje także dwie niższe kategorie nagród za trafienie czterech i trzech z pięciu zwycięskich numerów. Średnia wartość nagrody pocieszenia waha się pomiędzy 19 zł w przypadku, gdy padnie główna wygrana oraz 40 zł gdy nikomu nie uda się rozbić głównej puli nagród.

Zalety Mini Lotto:

 • niska cena – 1,25 zł za pojedynczy zakład
 • wysokie szanse na wygraną – 1 do 850 668
 • duża liczba zwycięzców – co miesiąc pada około 28 zwycięskich piątek

Nie grałeś jeszcze w Mini Lotto, przekonaj się jakie to proste i spróbuj swojego szczęścia w grze jeszcze dziś!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-03-23 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem