Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Mini Lotto przez Internet – czym różni się od klasycznej gry?

młoda dziewczyna pracująca przy komputerze

Wielu fanów Mini Lotka, przyzwyczajonych do tradycyjnej gry, coraz częściej się zastanawia czy warto spróbować gry w Mini Lotto online. Jakie są różnice pomiędzy wersją dobrze nam znaną, a wersją internetową? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wiele z nurtujących Cię pytań. Być może już czas „wyjść ze swojej strefy komfortu” i spróbować czegoś nowego? A może okaże się, że to wcale nie dla Ciebie i wolisz wypełnianie papierowych kuponów Multi Lotka?

Gry liczbowe online – czy to jest bezpieczne?

Pierwsze pytanie nasuwa się samoistnie. Wszystkie serwisy internetowe, z których korzystamy używając karty płatniczej powinny być sprawdzone i powinny gwarantować bezpieczeństwo. Nie inaczej jest tutaj. Dlatego kierując się wyborem strony, poprzez którą dokonasz zakupu zakładów Mini Lotto (czy jakiejkolwiek innej gry), sprawdź opinie na jej temat w Internecie. Dowiedz się, co na jej temat mają do powiedzenia użytkownicy. Czy firma wypłaca pieniądze w przypadku wygrania wysokich nagród?

Możesz nawet pokusić się o sprawdzenie, czy ta firma ma założony fanpage na Facebooku. To by z kolei oznaczało, że są otwarci na swobodną komunikację z klientami i użytkownikami swojego serwisu.

Sprawdź też koniecznie, czy firma jest ubezpieczona (powinna być o tym wzmianka na stronie), a także czy chroni dane osobowe użytkowników.

Gdy wszystkie powyższe punkty możesz swobodnie odhaczyć, rysując przy nich znak ptaszka – można przejść do samej gry.

Jak kupić kupon Mini Lotto online?

Po pierwsze, przed zakupem należy założyć konto gracza na wybranej przez siebie stronie. Innymi słowy, potrzebna jest jednorazowa rejestracja, jak w przypadku wielu innych serwisów. Przy każdej kolejnej wizycie będziemy się już mogli zwyczajnie zalogować.

Wystarczy jedno konto, żeby mieć dostęp do wielu różnych lotto online. Nie tylko Mini Lotto i pozostałych polskich gier, ale również wielkich loterii zagranicznych.

Korzystamy z takiej strony podobnie jak ze sklepu internetowego. Dokonujemy po prostu zakupu kuponów.

Jak wypełnić kupon Mini Lotka online?

Jeżeli nie sprawia Ci problemów wypełnienie kuponu tradycyjnego – zapewniamy, że tutaj również „pójdzie jak po maśle”. Gra tradycyjna różni się od internetowej jedynie tym, że rolę ołówka spełnia kursor na Twoim monitorze. Zwyczajnie klikasz w 5 liczb z puli 42 do wyboru.

„A co w przypadku, gdy chcę zagrać na chybił-trafił?” – mógłbyś spytać. Otóż dobre serwisy oferujące gry liczbowe online dają użytkownikom możliwość gry na chybił-trafił, tak aby to los zadecydował za nich. Wówczas najczęściej klika się w przycisk „graj na chybił trafił” albo podobny.

Po zakreśleniu liczb na dowolnej ilości zakładów, przechodzimy do strony płatności. Zupełnie tak, jakbyśmy w kolekturze podeszli z gotowymi, wypełnionymi kuponami do kasy. Nic prostszego!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-07-14 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem