Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Graj i wygrywaj z Mini Lotto aż 7 razy w tygodniu!

Losowania Mini Lotto

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników Mini Lotto. Organizatorzy tej wspaniałej loterii przygotowali specjalny prezent dla graczy. Już wkrótce losowania będą odbywały się codzienne. Sprawdź, kiedy zostaną wprowadzone zmiany!

Gra liczbowa Mini Lotto należy do jednych z najpopularniejszych w Polsce. Pierwsze losowanie tej loterii odbyło się już w marcu 1976 roku i od tego czasu Mini Lotto zdążyło wyłonić aż 1 561 zwycięzców nagrody głównej. Dla osób, które jeszcze nigdy nie brały udziału w tej grze przypominamy, że aby zagrać wystarczy wytypować 5 z 42 liczb. Osoba, która trafi wszystkie wylosowane numery otrzyma wygraną pierwszego stopnia, która może osiągnąć nawet 350 000 złotych!

Bezkonkurencyjne Mini Lotto

Mimo, że regulamin Mini Lotto nie przewiduje kumulacji, loteria ta ma kilka zalet, które powodują, iż żadna inna gra liczbowa nie może jej dorównać. Przede wszystkim Mini lotto jest najtańsze spośród wszystkich loterii dostępnych w Polsce. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł, czyli ponad trzy raz mniej niż popularne Lotto Plus.

Co więcej, Mini Lotto oferuje graczom zdecydowanie wyższe szanse na wygraną niż jakakolwiek inna loteria. Prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia wynosi 1 do 850 668, czyli aż szesnaście razy więcej niż w polskim Lotto.

Kolejną ważną zaletą tej gry jest duża liczba losowań. Obecnie, zwycięskie numery Mini Lotto losowane są aż sześć razy w tygodniu, codziennie od poniedziałku do soboty. W ten sposób masz aż dwa razy więcej okazji na trafienie piątki od graczy tradycyjnego Lotto. Nic więc dziwnego, że loteria ta wyłania najwięcej zwycięzców wśród wszystkich gier liczbowych w Polsce. Dla przykładu, jedynie w listopadzie losowania tej gry wyłoniły łącznie aż 32 głównych zwycięzców!

Wspaniały prezent dla graczy

Już wkrótce będziesz mieć jeszcze więcej okazji na spełnienie marzeń. Organizatorzy Mini Lotto zapowiedzieli zmiany w kalendarzu losowań tej gry, które zostaną wprowadzone w życie 6 grudnia bieżącego roku. Przygotuj się na wspaniały mikołajkowy prezent, gdyż już wkrótce losowania Mini Lotto będą odbywały się codziennie o godzinie 21:40.

Życzymy wysokich wygranych!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-10-27 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem