Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Dlaczego warto grać w Mini Lotto?

Dlaczego warto grać w Mini Lotto?

Marcowe losowania wyłoniły aż 27 zwycięzców, co oznacza, że aż tyle razy udało się nam trafić poprawnie wszystkie wylosowane pięć liczb. Wystarczy spojrzeć na poprzednie miesiące aby wyciągnąć wniosek, że jest to dość typowe dla Mini Lotto – średnio na miesiąc pada około 30 głównych nagród. Zupełnie tak jakby na każdy dzień przypadała jedna nagroda! Co jeszcze ma do zaoferowania dawny „Express Lotek” i komu ostatnio dopisało szczęście?

O zaletach Mini Lotto

Ostatnie tygodnie upływały wielu graczom pod znakiem rekordowych lotto kumulacji. W kwietniu w najbardziej gorącym momencie w puli lotto znajdowało się nawet 40 milionów złotych. Choć wielu graczy „celowało” wówczas w tę główną nagrodę, to jednak wygląda na to, że fani Mini Lotto zostali wierni swojej grze, o czym świadczy chociażby liczba wygranych w ubiegłym miesiącu.

Do tego nie ulega wątpliwości, że w żadnej innej grze liczbowej nie jesteśmy tak bardzo bliscy zwycięstwa. Wystarczy spojrzeć na prosty rachunek matematyczny. Poprawne skreślenie 5 liczb na kuponie Mini Lotto to szansa z prawdopodobieństwem trafienia równa 1: 850 660, podczas gdy dla „szóstki” w lotto wynik ten równy będzie 1: 13 983 816.

A skoro o szansach mowa – na trafienie w Mini Lotto mamy okazję aż sześć razy w tygodniu, gdyż losowania odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty. Kolejną wielką zaletą tej gry jest niewątpliwie cena kuponu, który w chwili obecnej jest najtańszy w porównaniu z innymi loteriami. Za jeden zakład Mini Lotto zapłacimy zaledwie 1,25 zł. Aby zagrać w lotto wydamy natomiast 3 zł, a w Multi Multi minimum 2,50 zł.

Ostatnie wyniki Mini Lotto

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Jak wspomnieliśmy wyżej, w Mini Lotto ktoś właściwie wygrywa codziennie. Spójrzmy zatem na wyniki z ostatnich dni. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, by sprawdzić swoje kupony, gorąco zachęcamy by zrobić to razem z nami teraz.

W tym tygodniu do tej pory aż trzy osoby miały powody do radości. Poniedziałek – choć 13-go – to jednak nie okazał się pechowy. Aż dwie osoby trafiły wtedy „piątkę”, dzięki czemu każda z nich wzbogaciła się o 120 728, 90zł. Padły wtedy następujące liczby: 8, 14, 24, 27 i 32. Kolejnego dnia, 14 kwietnia, jednej osobie z Nakła nad Notecią udało się zdobyć główną nagrodę dzięki skreśleniu liczb: 22, 30, 33, 36 i 37. Ponieważ nikt inny nie wykonał tego „zadania” poprawnie – tym razem obyło się bez podziału nagrody i cała kwota w wysokości 258 479zł została przyznana szczęśliwcowi z Nakła. Kolejne szanse na zwycięstwo mamy dzisiaj i jutro. Życzymy zatem szczęścia w grze i trzymamy kciuki za wszystkich fanów Mini Lotto. Natomiast jeśli interesują Was archiwalne wyniki Mini Lotto, zachęcamy do odwiedzenia zakładki: Wyniki Mini Lotto.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2015-04-17 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem