Następne losowanie

23 styczeń 2018

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

22.01.2018 - poniedziałek

  • 8
  • 10
  • 28
  • 31
  • 35

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Dlaczego Mini Lotto się opłaca?

Kobieta z wachlarzem pieniędzy

Mini Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce. Tylko w lipcu 2016 padło tu łącznie aż 28 “piątek”! Nie jest to jednak żaden rekord, a jedynie „norma”, że niemal na każdy dzień miesiąca przypada minimum jedna nagroda I stopnia. Jest to chyba jedna z największych korzyści, jakie ma do zaoferowania ta gra.

Oczywiście biorąc w udział w Mini Lotku nie mamy możliwości wygrania milionów, tak jak to ma miejsce w Lotto, czy nawet Multi Multi. Jednak mimo wszystko loteria ta ma kilka asów w rękawie, o których powinien wiedzieć każdy, kto interesuje się światem loterii. Przekonajmy się więc, dlaczego Mini Lotto się opłaca.

Każdy entuzjasta loterii zapewne wie, iż cena pojedynczego zakładu ma duże znaczenie przy kalkulacji zysków. Gra liczbowa Mini Lotto jest pod tym względem bezkonkurencyjna. Obecnie pojedynczy zakład tej loterii kosztuje jedynie 1,25 zł, dzięki czemu Mini Lotto jest najtańszą tego typu grą w Polsce.

Niska cena to jednak nie wszystko. Warto więc przyjrzeć się zasadom Mini Lotto, by poznać jej dobre strony. Aby wziąć udział w losowaniu należy wytypować 5 z 42 liczb. Każdy kto trafi wszystkie zwycięskie numery otrzyma wygraną pierwszego stopnia, która może osiągnąć nawet 350 tysięcy złotych.

Warto grać w Mini Lotto

O popularności tej gry świadczą jednak nie tylko wygrane i wysokość nagród. Już tłumaczymy dlaczego. Przez wiele lat w Mini Lotka mogliśmy zagrać przez 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty włącznie. Wraz z dniem 6 grudnia 2015 weszły w życie nowe zasady związane z częstotliwością losowań. Zasady te okazały się prawdziwym prezentem mikołajkowym dla fanów Mini Lotto. Z tego powodu, że teraz możemy grać w Mini Lotka również w niedzielę (a zatem przez 7 dni w tygodniu). Ten ruch doskonale pokazuje jak dużym zainteresowaniem w Polsce cieszy się ta właśnie gra. Gdyby nie było takiego zapotrzebowania na Mini Lotto, z pewnością nikt nawet nie pomyślałby o rozszerzeniu oferty.

Niska cena, wyższe wygrane

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla graczy Mini Lotto, ponieważ za każdym razem, gdy losowanie nie wyłoni głównego zwycięzcy, pula nagród jest rozdzielana pomiędzy zwycięzców niższych kategorii. W efekcie, za trafienie „czwórki” lub „trójki” gracze wygrywają znacznie więcej pieniędzy niż odpowiadający im zwycięzcy Lotto.

Na koniec warto jeszcze spojrzeć na prawdopodobieństwo wygranej. Szanse na trafienie gwarantowanych 2 milionów złotych w Lotto wynoszą 1 do 13 983 816, natomiast prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia w Mini Lotto jest ponad 16 razy większe i wynosi 1 do 850 668.

Jak widać Mini Lotto ma mnóstwo zalet. Oprócz wysokich szans na wygraną, loteria ta oferuje jedne z najwyższych wygranych w stosunku do ceny pojedynczego zakładu. Ponadto, specyficzne zasady gry powodują, iż za „czwórkę” lub trzy trafione numery wygramy znacznie więcej pieniędzy niż w Lotto. Nie czekaj wiec i spróbuj swojego szczęścia w tej wyjątkowej grze. Kto wie, być może to Ty zostaniesz kolejnym zwycięzcą Mini Lotto?

Ostatnia aktualizacja z dnia 11.08.2016 r.

Ostatnia aktualizacja z dnia 2016-08-12 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem