Następne losowanie

15 grudzień 2017

  • Hours
  • Minutes
  • Seconds

300 tys. zł

ZAGRAJ TERAZ

Wyniki Mini Lotto

14.12.2017 - czwartek

  • 14
  • 15
  • 28
  • 33
  • 40

Zagraj w MINI lotto

Wybierz swoje numery

ZAGRAJ TERAZ

Co zrobiłbyś z wygraną w Mini Lotto?

koleznki cieszace sie z nagrody

Piękna pogoda za oknem niemal w całym kraju sprzyja marzeniom oraz lekkim, przyjemnym tematom. Zupełnie takim, jak nasze tytułowe pytanie. No właśnie, a co Ty zrobiłbyś z wygraną w Mini Lotto? Poniżej zamieszczamy typowe odpowiedzi Polaków, a także sprawdzamy co faktycznie można kupić za pieniądze z wygranej.

Wygrana w Mini Lotto – co z nią zrobisz?

Zazwyczaj tytułowe pytanie pada w kontekście nie Mini Lotto, ale klasycznego Lotto. W dodatku najczęściej przy okazji wysokich kumulacji, gdzie wygrać można nawet kilkanaście albo kilkadziesiąt milionów złotych. Niemniej jednak takie typowe marzenia Polaków są od lat wciąż podobne. Najpierw zależy nam na tym, by spłacić wszystkie (lub przynajmniej sporą część) zaciągniętych kredytów i pożyczek. Dopiero potem, ze „spokojnym sumieniem” myślimy o przyjemnościach i spełnianiu własnych zachcianek.

Wśród najczęściej padających odpowiedzi wspomnieć należy o domu bądź nowym mieszkaniu. Chcielibyśmy też zakupić nowe auto oraz wybrać się na wakacje. Niektórym wystarczy wycieczka do jednego z europejskich kurortów. Inni marzą o wyprawie dookoła świata.

Dlaczego warto wybrać Mini Lotto

Każdy fan gier liczbowych wie doskonale, że wygrana w Lotto i wygrana w Mini Lotto nie mogą się ze sobą równać. W przypadku „Totolotka” mówimy bowiem o kwocie minimalnej równej 2 miliony złotych (w przypadku kumulacji – znacznie więcej).

Należy jednak wspomnieć o pewnym małym, lecz znaczącym szczególe – w porównaniu z Lotto, wygrana w Mini Lotto wydaje się czymś „w zasięgu ręki”. Przypominamy, że mowa o rachunku prawdopodobieństwa równym 1 do 850 668 (szanse na wygranie w Lotto wynoszą zaś 1 do 13 983 816).

Wygraj w Mini Lotto na wakacje!

Wygrana I stopnia w Mini Lotka wynieść może około 350 tysięcy złotych lub nieco więcej. Chyba, że kilku graczy poprawnie wytypuje wylosowane jednego dnia liczby, wówczas nagroda ulega podziałowi. Niemniej jednak zarówno kilkadziesiąt jak i kilkaset złotych wystarczy na wakacje marzeń.

Mamy dopiero maj, a zatem jest jeszcze sporo czasu by zaplanować wspaniałą podróż dla całej rodziny (albo sprawić prezent przyjaciołom). Wystarczy, że weźmiesz udział w najbliższej grze Mini Lotto.

Od ponad roku losowania tej popularnej gry liczbowej mają miejsce każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Mamy nadzieję, że wiosenne tygodnie przyniosą Ci szczęście i wygrasz sporą sumę pieniędzy!

Ostatnia aktualizacja z dnia 2017-05-19 00:00:00 r.

↩ powrót do aktualności

Otrzymuj najnowsze wyniki e-mailem